KONST / Litografier / Litografi 12645479
nr 1264 5479
Litografi
Oidentifierad konstnär. Signerad. -79, figur. Motivet: 46x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:55:19
150 kr